Vyhledávání

Aktualizace 2010

21.09.2009 17:53

Uteklo to jako voda a máme tu zase další Aktualizaci Money S3. I pro tento rok máme pro Vás připravenu spoustu výhod pro předplatitele, kteří si koupí aktualizaci od nás:

  • sleva 10% na servis
  • možnost konzultovat problémy nejen na helplince 841 121 121, ale i na mobilním telefonu technika
  • a vůbec to nejlepší nakonec - www stránky zdarma

 Ještě jednou upozorňuji, že toto platí poze při objednání Aktualizace Money S3 jenom u nás.

Automatická aktualizace ekonomického softwaru bez placení upgradů a další výhody

"Aktualizace" je pohodlný způsob, jak mít díky přehledným ročním poplatkům s předem známou cenou zajištěn:

  • plynulý přechod mezi účetními roky včetně automatického přednastavení legislativních konstant. V praxi to znamená, že ke konci kalendářního roku obdržíte legislativní aktualizaci pro následující kalendářní rok poštou na CD.
  • mít po celý rok vždy aktuální verzi Money S3 včetně funkčních novinek a změn. V průběhu roku pak obdržíte další aktualizační CD (tato CD uvolňujeme vždy podle vývoje legislativy a projektu Money S3) s funkčními novinkami a změnami a po celý rok budete mít výhradní přístup k drobnějším aktualizacím i na Internetu.
  • to vše kontinuálně rok za rokem, bez nutnosti placení jednorázových upgradů

Aktualizace = již žádné velké placené upgrady

Díky "Aktualizaci" je Váš ekonomický systém udržován legislativně i funkčně plynule rok za rokem, bez velkých finančních skoků v podobě nutnosti zakoupení upgradů z verze na verzi. Cena je nyní přehledně rozložena do celého období využívání ekonomického systému.

Cena Aktualizace

Ceny za "Aktualizaci" jsou rozlišeny podle velikosti instalovaného Money S3. Aktualizace je platná pro jeden kalendářní rok od 1. ledna do 31. prosince.

Od pondělí 1.září 2009 si mohou uživatelé Money S3 zakoupit Aktualizaci pro následující kalendářní rok 2010 zasláním objednávky na obchod@money.cz.

Automatickou nabídku, fakturu na Aktualizaci 2010, obdrží všichni registrovaní uživatelé s uhrazenou službou Aktualizace 2009 v rámci hromadné podzimní rozesílky na podzim 2009.

Aktualizace 2010 – malá (Mini, Lite, Market) 1 190,- Kč/rok
Aktualizace 2010 – střední (Business, Office) 2 090,- Kč/rok
Aktualizace 2010 – velká (Professional, Premium) 3 490,- Kč/rok
Aktualizace 2010 – další licence pro komplety obsahující DE 490,- Kč/rok
Aktualizace 2010 – další licence pro komplety obsahující PÚ 590,- Kč/rok
Aktualizace 2010 – Money S3 Kasa Professional (jedna licence) 490,- Kč/rok

* Ceny jsou uvedeny bez DPH.
* Uvedené ceny platí v případě, kdy je Aktualizace placena plynule rok za rokem. V opačném případě se částka za Aktualizaci rovná dvojnásobku uvedených cen.
* Zařazení do kategorií Aktualizace Malá / Střední / Velká platí v případě uvedených kompletů v základní variantě. Název kompletu je zde pouze orientační, pro určení ceny Aktualizace je rozhodující složení modulů vámi používaného Money S3. Pokud jste svůj komplet časem rozšířili o další moduly (např. sklady A, Neomezené mzdy, apod.) může případně dojít ke změně cenové kategorie u vaší licence. Přesné zařazení do konkrétní kategorie zjistíte na této stránce po zadání vašeho licenčního čísla.
*  Od září 2009 je do výpočtu Aktualizací nově zařazen modul Aktivní saldo, který bude zpoplatněn částkou 490,-Kč.

Důležité: Aktualizace se hradí na všechny registrované komplety a další licence Money S3. Z Aktualizace není možné vyjmout některý z registrovaných kompletů či dalších licencí Money S3. Př. má-li uživatel registrován produkt Money S3 Business, Money S3 Kasa professional a Money S3 Market, hradí aktualizaci za všechny tři produkty včetně případných dalších licencí ke kompletům náležícím. Nelze hradit Aktualizaci pouze na jeden z produktů.

Aktualizace zdarma pro první rok při zakoupení nového kompletu Money

Noví uživatelé, tedy ti co si zakoupili první licenci (nový komplet Money S3, nikoli upgrade z předchozích verzí Money), obdrží zdarma Aktualizaci pro kalendářní rok, ve kterém došlo k nákupu tohoto kompletu. Postačí když budou mít řádně zaregistrováno své Money S3. Od tohoto okamžiku mohou čerpat veškeré výhody "Aktualizace" a budou dostávat aktualizační CD.

Důležité: Pokud dojde k nákupu nového kompletu Money S3 v období od 1. září do 31. prosince, dostáváte zdarma Aktualizaci na příští kalendářní rok plus navíc zdarma Aktualizaci i pro zbytek aktuálního kalendářního roku. Můžete tedy i v tomto případě začít čerpat výhody Aktualizace ihned.

Aktualizace je průběžným procesem. Pokud se případně rozhodnete vynechat některý ročník Aktualizace a budete si chtít koupit produkt až v dalším roce, je to možné. Nicméně v tomto případě nelze technicky "vyjmout" z takového Money neuhrazené aktualizované funkce. Uživatelé s přerušeným cyklem služeb Aktualizace tedy zaplatí dvojnásobek Aktualizace 200x na licenci, kterou vlastní.

Zpět

DE BUREAU © 2008 Všechna práva vyhrazena.