Vyhledávání

50% sleva na účetní program Money S3!

21.05.2012 09:41

Nabídka platí jen od 21. do 27. května 2012!

Za půlku peněz celé účetnictví!

Během uplynulých 21 let prověřilo kvalitu účetního programu Money S3 více než 100.000 živnostníků, podnikatelů a firem ze všech oborů – od služeb přes malo- a velkoobchod až po služby a výrobu. Přečtete si sami co o Money S3 říkají jeho uživatelé, lidé jako jste vy, a navštivte stránku „Z ohlasů našich klientů“. Kvality systému ocenily také poroty mnoha odborných soutěží, ve kterých program Money S3 zvítězil – za všechny jmenujme alespoň IT Produkt roku 2011, Slovak Gold, Microsoft Awards a další.

Objednávka on-line

Ty nejdůležitější věci, které účetní program musí umět

Bezchybné účtování přesné na haléře a tisk všech dokladů na předepsaných formulářích je samozřejmostí. Moderní systém musí vést firmu za vyššími zisky, pomoci vám obstát v konkurenčním boji a to vše maximálně snadno a rychle. A jeho výrobce se o vás musí umět kdykoli postarat – před nákupem i po nákupu systému.

Jak efektivněji podnikat a získat perfektní přehled a konkurenční výhody?

Money S3 disponuje kompletní paletou navzájem provázaných modulů a funkcí, potřebných pro jakýkoli typ podnikání.
Od fakturace a účetnictví přes sklady a objednávky, propojení na e-shopy a pokladní systémy až po personalistiku a mzdy, chcete-li je využívat.
Každý modul a každá funkce má však něco navíc, co jinde budete hledat jen obtížně, nebo nenajdete vůbec.

Chcete konkrétní příklady?

 • Obchodního partnera vám Money S3 okamžitě „proklepne“ už při zadávání do adresáře – automaticky doplnění jeho adresu a ještě sdělí, zda je z pohledu platbební morálky rizikový či nikoli.
 • Fakturu můžete elektronicky odeslat jediným kliknutím – Money S3 vám připraví PDF, připojí je k e-mailu, jehož adresu si najde na kartě odběratele, a nabídne k odeslání.
 • Chcete obchodovat na e-shopu? Money S3 podporuje napojení na více než dvě desítky typů e-shopů a další přibývají.
 • Perfektní přehled o prodejích? Zeptejte se svého Money S3 například na obraty vybraných zásob ve vašem kraji za poslední kvartál nebo si nechte projet případné „ležáky na skladě“.
 • Cestujete často za zákazníky? A co automaticky vygenerovaná služební cesta, včetně vypočítaných náhrad a podrobné mapy trasy (Money S3 „jezdí" po celé Evropě)?
 • Chcete se věnovat výhradně podnikání a účetnictví pro vás dělá externí firma? V Money S3 jsme zrušili „krabice od bot“ (ať už jsou v nich doklady nebo 7 mil. Kč) a váš účetní přímo v Money S3 může na dálku provést zaúčtování vašich dokladů a spárování úhrad.
 • Chcete vědět více? Seznamte se všemi možnostmi Money S3 a jeho moduly.

Vyberte si vhodnou variantu, vyzkoušejte ji a rozjeďte byznys naplno

Money S3 nabízíme celkem v šesti variantách skladby modulů, které jsme sestavili tak, aby při optimální ceně pokryly nejčastější požadavky. Jakmile své podnikání rozšíříte, můžete samozřejmě kdykoli „povýšit“ na lépe vybavený komplet za pouhý rozdíl cen.

 • Money S3 Mini (jednoduché účetnictví): Cenově nejvýhodnější verze pro firmy, které vedou pouze daňovou evidenci s fakturací, bez skladů... více informací.
 • Money S3 Lite (podvojné účetnictví): Tato verze obsahuje všechny moduly za zvýhodněnou cenu. Určeno pro menší množství dokladů... více informací.
 • Money S3 Sklad (neúčetní verze): Ideální verze pro ty, kteří nepotřebují účetnictví, ale chtějí především vést sklady a fakturaci... více informací.
 • Money S3 Business (jednoduché účetnictví): Potřebujete pro svůj byznys kombinaci skladů, účetnictví a mezd? Soustřeďte se na tuto verzi.. více informací.
 • Money S3 Office (podvojné účetnictví): Verze vyladěná pro potřeby firem s kompletní agendou včetně mezd, ale bez potřeby skladů... více informací.
 • Money S3 Premium (podvojné účetnictví): Nejsilnější a nejlépe vybavená verze bez kompromisů. Kladete-li důraz na výkon a množství, volte Premium... více informací.

Vyzkoušejte si Money S3 ve verzi zdarma hned teď

Zkušební jízda s novým Money S3 je snadná a samozřejmě zdarma. Máme pro váš připravenou speciální verzi Money S3 Start, kterou si během několika minut můžete stáhnout a nainstalovat. Start běží bez omezení a nabízí k vyzkoušení všechny moduly a komplety.

Postaráme se o vás po celou dobu

Perfektní technická podpora je naprostou samozřejmostí – po telefonu nebo on-line jsou vám k dispozici naši konzultanti od bezplatného poradenství s výběrem systému až po pomoc při řešení případných problémů. Potřebujete někoho přímo ve svém kraji? Nabízíme síť certifikovaných parterů Money S3 po celém území ČR. A samozřejmě v rámci našeho programu Podpora a Aktualizace vydáváme neustále nové verze Money S3, plynule reagující na měnící se legislativu a vždy s řadou nových užitečných funkcí, které neustále vyvíjíme na základě nejčastějších požadavků.

Objednejte si Money S3 s 50% slevou a obratem vám ho zašleme

Vybráno? Objednejte si Money S3 přímo z této speciální stránky a obratem vám zvolený komplet zašleme. Poštovné a balné je zdarma, platit můžete dobírkou, bankovním převodem nebo přímo online kartou prostřednictvím PayPal. nebo přímo technikovi, který Vám Money S3 na místě nainstaluje a zaškolí Vás.

Objednávka on-line


Potřebujete poradit?

Chcete poradit s výběrem nového Money S3? Potřebujete více informací o jeho funkcích? Chcete si nechat Money S3 zdarma předvést? Kontaktujte nás:Money S3 50% sleva

 • Telefonicky: 381 255 535, 602 466 533
 • E-mailem: info@debureau.eu
 • Kontaktním formulářem: Napište
 • Na našem Facebooku: http://www.facebook.com/pages/De-Bureau/181973075232630
 • Sleva platí pro nové komplety Money S3 v období od 21. 5. 2012 do 27. 5. 2012 včetně.
 • Slevu nelze kombinovat s jinými typy slev.
Zpět

DE BUREAU © 2008 Všechna práva vyhrazena.